نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)

تفاوت طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
شاید برای شما هم پیش آمده که در صحبت های عامیانه بشنوید رابط کاربری سایت و یا برنامه ای خوب است اما تجربه کاربری ضعیفی دارد و یا مواردی مشابه. جالب اینجاست که اکثر این افراد اطلاعات چندانی در مورد رابط کاربری (UI)،تجربه کاربری (UX) و تفاوت آن ها باهم ندارند. ما می خواهیم در این مقاله به بررسی رابط کاربری،تجربه کاربری و تفاوت این دو بپردازیم.
طراح رابط کاربری (UI) و همچنین طراح تجربه کاربری (UX) هر دو برای
در یک طراحی خوب باید طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری هر دو به بهترین نحو انجام شود و در نهایت به درستی با هم ادغام گردند. این یعنی لازم است که طراحان  UX و UI بایکدیگر  همکاری نزدیک داشته باشند تا کار هر دو طراح تا جای ممکن ساده و اسان شود و آنها بتوانند محصول نهایی را به بهترین شکل ممکن ارایه کنند. پس یک طراح رابط کاربری خوب حتماً باید طراحی تجربه کاربری را درک کند و اهمیّت آن را بشناسد و بر عکس این مطلب...
رابط کاربری به عنوان عامل اصلی تعامل با کاربر، نقش بسیار مهمی دارد. اگر به دنبال مطالعه و کسب اطلاعات در مورد رابط کاربری و یا بهبود آن هستید پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را مطالعه نمایید. در ابتدا باید به این سوال مهم و اساسی پاسخ دهیم که رابط کاربری چیست و چه نقشی دارد؟ همچنین لازم به ذکر است در این مقاله بصورت اختصاصی بر روی بهبود رابط کاربری سایت بحث خواهیم کرد و موارد دیگر بصورت کلی مطرح خواهند شد.
ادامه مطلب
رابط مساوی پلی اتیلن پلی رود
رابط مساوی پلی اتیلن پلی رود از ساده ترین رابط پلی اتیلن به لحاظ ظاهری  می باشد
این محصول ساختارش از اتصال مهره ماسوره ای است که از دو مهره ماسوره ای ، اورنگ ، اسپیلت و استوانه اصلی تشکیل می شود
از رابط پلی اتیلن برای وصل کردن لوله های پلی اتیلن کشاورزی و آبیاری و آبرسانی از سایز 20 تا 125 میلی متر استفاده می شود
مزایای رابط مساوی پلی اتیلن
مقاومت بالایی در برابر ضربه و شکستگی دارند
مقاوم در برابر مواد شیمیایی
سهولت
تجربه کاربر برای یک وب سایت بر خلاف تجربه کاربر برای نرم افزار سنتی نوت بوک متفاوت است. محل ذخیره سازی داده ها، محدودیت ها با رابط کاربری و دسترسی محدود به ویژگی های سیستم عامل فقط برخی از تفاوت ها هستند. با این حال، به عنوان برنامه های کاربردی وب تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر پیچیده، تفاوت در تجربه کاربر بین برنامه های کاربردی دسک تاپ و برنامه های کاربردی وب در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر تار است.
مزایا و معایب مختلفی برای برنامه های مبتنی بر و
رابط کاربری (UI) چیست؟
رابط کاربری مخفف عبارت User Interface می باشد. طراحی رابط کاربری شامل تصاویر، متن ها، ماژول ها، جداول، ویدئوها، رنگ، دیاگرام ها، و مکان می شود. به طور کل، هر چیزی که هنگام مشاهده یک سایت یا اپلیکیشن مشاهده می شود، رابط کاربری سایت گفته می شود. طراحی رابط کاربری بر ظاهر گرافیکی سایت تمرکز ندارد و تمام تمرکز آن این است که ساده ترین راه برای همراه ساختن کاربران با سایت و مشاهده صفحات مورد انتظار را فراهم آورد. رابط کاربری (UI) به
رابط تیپ پلی اتیلن
رابط تیپ پلی اتیلن جزء محصولاتی از سامانه آبیاری است که در سیستم های آبیاری قطره ای به کار می رود . از این رابط تیپ در تیپ به منظوره ارتباط بین دو سر لوله ای بکار می رود.
در این محصول دو مهره ی پیچی بر روی رابط لوله قرار گرفته است که به راحتی و سادگی می توان از آن استفاده کرد و آب بندی و ارتباطی امن را ایجاد می کند . در کل با خیال آسوده و اطمینان بالاتری از این محصول استفاده کنید . این محصول در سامانه آبیاری با کارت گارانتی و ضمان
به روزرسانی ۹.۱ رابط کاربری اختصاصی هوآوی EMUI؛ قابلیت‌ها و توانمندی‌های جدیدی را برای کاربران به ارمغان آورده‌است. در این مطلب نگاهی به این رابط کاربری که در بخش‌های مختلف از زیبایی گرفته تا عملکرد و تجربه کاربری، گامی رو به جلو برداشته است، خواهیم داشت.
هوآوی به طور رسمی  در رویدادی که در شهر پاریس برگزار شد از EMUI9.1 به عنوان به روزرسانی جدی

ادامه مطلب
یک وبسایت فراتر از چند برگه که از طریق لینک‌ها با همدیگر متصل شده‌اند است. در این حیطه رابط کاربری وجود دارد، فضایی که افراد مختلفی به آن وارد شده و از امکانات آن بهره می‌گیرند. این تعاملات برای بازدیدکنندگان تجربه‌هایی ایجاد می‌کند. به عنوان یک طراح وب، این وظیفه شماست که مطمئن شوید همه چیز به خوبی کار می‌کند. 
کلید اصلی برای رسیدن به چنین هدفی این است که به صورت همیشگی به کاربران فکر کنید.
ادامه مطلب
مرحله ۵
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب، پیچ های محکم کننده ی پیه به بدنه ی دستگاه را باز کنید.
بعد از بازکردن پیچ ها، پایه ها و صفحه ی زیری پلوپز آرام پز را که از انتقال حرارت به خارج از دستگاه جلوگیری می کند بردارید.
روش نقشه برداری و بازکردن سیم های رابط
مرحله ۶
قبل از باز کردن سیم های رابط دستگاه، ابتدا نخوه ی سیم کشی داخل دستگاه را با استفاده از رنگ سیم ها و ارتباط فیزیکی آن ها با اجزای دستگاه را مورد بررسی دقیق قرار دهید. سپس نقشه آن را رس
منظور از frontend چیست؟ قسمت قابل مشاهده وب سایت(نرم افزار) توسط کاربران میگویند.
یعنی هر آنچه در سایت مشاهده میکنید و با مرورگرتان در ارتباط است و شامل همه ی مواردی می شود که کاربر مستقیما تجربه می کند. از متن ها ورنگ ها گرفته تا دکمه ها، عکس ها و منو ها و... .
Frontend معمولا از دو بخش تقسیم میشود، طراحی سایت و توسعه رابط کاربری.
در بخش طراحی متخصصان با نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ ظاهر سایت را طراحی می کنند. اما بخش توسعه رابط کاربری مربوط به پی
SATA مخفف Several Advanced Technology Attachment است. که یک تکنولوژی ارتباطی استاندارد و پیشرفته است. از این تکنولوژی به منظور انتقال داده ها از مادر بورد به درایوها و یا هارد دیسک ها استفاده می شود که نحوه انتقال آن به صورت سریالی است.
رابط SATA Iکه به طور رسمی به عنوانSATA 1/5Gb/s شناخته می شود نسل اول رابط SATAاست که با سرعت 1/5 گیگابایت بر ثانیه کار می کند.
رابط SATA I که به طور رسمی به عنوان SATA 3Gb/S شناخته می شود نسل دوم SATAاست که با سرعت 3 گیگابایت بر ثانیه کار میکند .
رابط SATA I
رابط برنامه نویسی کاربردی (Application Programming Interface) ابزاری است که برنامه نویسان می توانند از آنها برای ایجاد ارتباط بین دو نرم افزار از آن استفاده کنند. به بیان ساده تر ، API همچون همان UI است با این تفاوت که به جای انسان، یک سیستم کامپیوتری قرار است با آن تعامل داشته باشد.
ادامه مطلب
چند راهی برق و سیم رابط یکی از پرکاربردترین وسایل الکتریکی در سال‌های اخیر به شمار می‌روند. برای مثال شما در طی روز ممکن است چندین بار به شارژ کردن گوشی نیاز داشته باشید. اغلب کابل‌های شارژرها نیز کوتاه هستند که در این صورت به یک چند راهی و سیم رابط برق نیاز پیدا می‌کنید.با توجه به اهمیت و کاربردهای زیادی که چند راهی برق و سیم رابط دارد، لازم است تا اطلاعات دقیقی در مورد این دو وسیله‌ی کاربردی داشته باشید. در ادامه به این موارد می‌پردازیم.
اهمیت طراحی رابط کاربری (UI) در ساخت اپ
دنیای دیجیتال و ساخت اپ موبایل، تلفیقی از تمامی علم هایی می باشد که تا به امروز شناخته ایم و باید گفت هنر و علم زیبایی شناسی از این قافله جدا نیست. گوشی های هوشمند موبایل در دسترس ترین قطعه الکترونیکی در زندگی روزمره ما هستند که گاهی زندگی در عصر جدید بدون آنها غیرممکن به نظر می رسد. به دلیل همین رابطه تنگاتنگ انسان قرن 21 با موبایل و اپلیکیشن های هوشمند است که ساده ترین اصول گرافیکی تبدیل به یکی از مهمتری
Microsoft (مایکروسافت) نسخه جدید پایگاه‌داده MSSQL خود را تحت عنوان  ‌MS SQL Server ۲۰۱۲، همراه با قابلیت‌های ویژه‌ای نسبت به نسخه قبل آن ارائه کرده‌است.  برخی از این ویژگی‌ها بشرح زیر می‌باشد: ۱- پشتیبانی از Windows Server Core: این نسخه قابل نصب بر روی Windows Server Core می‌باشد. بدین معنا که شما می‌توانید این نسخه را بدون رابط … تفاوت‌های نسخه‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ پایگاه‌داده ‌MSSQL Server
منبع : وبلاگ ایران سرور
رابط کاربری چیست و چرا اهمیت دارد ؟ 
رابط کاربری User Interface یا به اختصار UI یک عامل اساسی برای ارتباط موثر با کاربر ( User ) هستش . سیستم‌های مورد نظر ( سیستم عامل ، نرم‌افزار ، سایت و .... ) همگی با کاربر در ارتباط هستن و همگی رابط کاربری ( UI ) رو دارند که ابزاری را فراهم کرده‌اند که کاربر به راحتی بتواند با سیستم‌های گفته شده ارتباط برقرار کنه ، یا بهتر بگم همین موبایل ، تبلت و لب‌تاپ و یا کامپیوتری که شما دارید بهش دقت کنین ، ببینید که سیستم‌عامل مث
آیا می خواهید وب سایت کسب و کار را راه اندازی کنید اما مطمئن نیستید که چگونه شروع به کار کنید؟ اخیرا در هنگام شرکت در یک رویداد، یکی از کاربران از ما پرسید که مزیت استفاده از وردپرس در یک سایت HTML استاتیک چیست. اگر شما یک توسعه دهنده داشتید به شما می گویم که شما به یک سایت HTML نیاز دارید یا از اینکه به این موضوع در جای دیگر شنیده اید تعجب کردید، پس شما در جای مناسب هستید. در این مقاله، وردپرس و HTML را مقایسه خواهیم کرد و بهترین راه برای وب سایت کسب
عامه پسند‌‌(pulp)‌ اولین رمانی است که متن کامل آن را به انگلیسی خواندم. همیشه از خواندن رمان‌های زبان اصلی می‌ترسیدم. داستان کوتاه می‌خواندم یا به داستان‌های سطح بندی شده اکتفا می‌کردم. البته پیش از این یک کتاب در زمینه توسعه فردی به انگلیسی خوانده بود اما بوکفسکی اولین تجربه رمان‌خوانی من بود و چه تجربه‌ای بهتر از این. مدتها فکر می‌کردم تفاوت سبک نویسنده‌ها و تفاوت‌های شخصی،طبقات اجتماعی و کلامی را که نویسنده معمولا در دیالوگ‌ها نش
آشنایی با تفاوت عشق زن و مرد به زوجین کمک می‌کند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند و با آگاهی نسبت به این مسئله بتوانند بسیاری از اختلافات و سوء تفاهمات بین خود را حل کنند. بسیاری از زوجین در جلسات مشاوره خانواده به علت عدم آشنایی با تفاوت‌های میان بیان و بروز عشق در خود و همسرشان احساس ناامیدی کرده و تصور می‌کنند فرد مقابل دیگر عاشق آن‌ها نیست. در صورتی که اگر با این تفاوت‌ها آشنا شوید روابط عاطفی‌تان بهتر از قبل شده و ارتباطی صمیمی با همسرت
منو های امروزی در طراحی سایت تقریباً همواره بر روی آیکون ها ساخته می شوند، که این آیکون ها تصاویر ثابتی هستند که نه تنها به شما اجازه می دهند اپلیکیشن خاص خود را پیدا کنید؛ بلکه با استفاده از آن ها می توانید اپلیکیشن ها را اجرا کنید. البته، نوتیفیکیشن یا رخداد می‌تواند قسمتی جدا نشدنی از آیکون باشد، اما این مسئله ضرری به کاربران و طراحی سایت شما نمی رساند. به طور کل، آیکون نوعی شناسه برای اپلیکیشن است، اما با این تفاوت که ثابت و پایدار است
کابل تبدیل USB-C به AUX شیائومی SJV409
طول کابل: 0.13 مترنوع رابط: USB-C به AUXدستگاه سازگار: تمام دستگاه های دارای پورت 3.5 میلی متری و تمام دستگاه های دارای پورت USB Type-C
کابل تبدیل USB-C به AUX شیائومی Xiaomi SJV409 طول 0.13 متر
برای اتصال دستگاه های فاقد پورت 3.5 میلی متری صدا به دستگاه های دیگر جهت انتقال صدا، استفاده از کابل های AUX ساده امکان پذیر نیست. برای این منظور شما باید از کابل های تبدیل استفاده کنید. یکی از کابل های تبدیل با کیفیت موجود در بازار که برای اتصال ا
ثبت اختراع این رابط کاربری برای شرکت مایکروسافت بسیار مهم و خوشایند است. در واقع، در آینده ی نزدیک رابط کاربری محصولات اصلی این شرکت بر اساس این مفهوم و رابط کاربری خواهند بود. ویندوز فون، ایکس باکس و ویندوز 8 نمونه ای از این موارد هستند. به علاوه، این رابط کاربری در طراحی سایت سطحی متفاوت از حفاظت و امنیت را در برابر رقبای خود ایجاد کرده است.
برای مثال، شرکت گوگل هم‌چنان شاخص های متفاوتی از رابط کاربری مترو را از شرکت مایکروسافت تقلید می ک
کمپ ترک اعتیاد رایگان چه تفاوت هایی دارد
کمپ همت  در مقایسه با کمپ ترک اعتیاد رایگانما از پزشکان و مشاوران مجرب و متبحر در زمینه کاری خود دعوت به عمل آورده ایم . مهمترین دلیل ارجح بودن این روش حضور همدردان با تجربه به عنوان خدمتگزار در کنار معتادین می باشد. تجربه سال ها پاکی بزرگترین گنج برای مددجویان است که ما آن را به بیماران خود هدیه می دهیم.
کمپ ترک اعتیاد همت از سمت سازمان بهزیستی مجوز رسمی دارد و به صورت کاملاً علمی و اصولی آماده خدمت رس
قسمت های اصلی
Cortex-M3 یک میکروپروسسور 32 بیتی می باشد که دارای یک مسیر داده 32 بیتی ،یک بانک رجیستری 32 بیتی و رابط های حافظه 32 بیتی است.این پردازنده دارای معماری هارواردمی باشد،به این معنا که دارای باس داده و باس دستورالعمل مجزا می باشد.این معماری اجازه می دهد که دستورالعمل ها و دسترسی به داده هادر آن واحد امکان پذیر باشد ،در نتیجه کارایی پردازنده افزایش می یابد زیرادستیابی به داده ها تاثیری بر کانال دستورالعمل ندارد . این ویژگی با عث می شود که C

سایت 1ink یک سایت کوتاه کننده لینک است با این تفاوت که از با هر بازدید از لینک شما 6 ساتوشی به شما تعلق میگیرد. به همین راحتی میتوانید در شبکه های اجتماعی لینک را به بازدید های بالا برسانید و درآمد کسب کنید. 1ink رابط کاربری ساده ای داراست و بیت کوین کسب شده را مستقیما به کیف پول شما انتقال میدهد
ادامه مطلب
سایر ضبط های صفحه نمایش دارای آگهی ها، رابط کاربری کاربری بسیار زیبا، تنظیمات بیش از حد بسیاری از یا همه موارد فوق است. MNML قصد دارد این مشکل را با ارائه یک تجربه زیبا و آسان برای استفاده که شما را سرکوب نمی کند، حل کند.
ادامه مطلب
تفاوت آرتروز و دیسک
کمر درد و درد گردن
از شایع ترین عارضه هایی است که همه افراد دست کم یک بار آن را تجربه کرده
اند . اما گاهی این درد ها زندگی اشخاص را مختل می کند و مشکلات زیادی را
برای فرد ایجاد می کنند. منشا این درد ها ممکن است دیسک ها یا بیماری
آرتروز گردن باشد برای درک تفاوت آرتروز و دیسک در ادامه به توضیح این
موارد می پردازیم و روش های درمان آن ها را بررسی می کنیم.
برای مطالعه ادامه مطلب و پرسش و پاسخ توسط دکتر صمدیان ، جراح مغز و اعصاب به
با فعالیت رابط ناشنوایان در سرای محله شهید کاظمی منطقه 19 خدمات رسانی به این افراد با سهولت بیشتری انجام می شود.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، محسن فریدی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به تکمیل فعالیتهای مناسب سازی در سرای محله شهید کاظمی بیان کرد: در همین راستا طرح خدمات رسانی به ناشنوایان با حضور رابط در این سرا آغاز شده است.فریدی تصریح کرد: این اقدام در راستای تحقق شعار " تهران شهری برای همه " و با هدف ارائه خدمات مطلوب و متنا
در موارد نادری مشاهده میشود که رابط گرافیکی لینوکس غیر فعال شده و با تغییر inittab و run level نیز مشکل رفع نمیشود . در این مواقع پس از Reboot سیستم با محیط زیر روبرو میشوید :

بعضی اوقات نیز بدلیل آپدیت ناقص این خطا بروز میکند. جهت رفع آن از دستور زیر استفاده کنید :
> yum groupinstall graphical-server-environment
> reboot
با فعالیت رابط ناشنوایان در سرای محله شهید کاظمی منطقه 19 خدمات رسانی به این افراد با سهولت بیشتری انجام می شود.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، محسن فریدی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به تکمیل فعالیتهای مناسب سازی در سرای محله شهید کاظمی بیان کرد: در همین راستا طرح خدمات رسانی به ناشنوایان با حضور رابط در این سرا آغاز شده است.فریدی تصریح کرد: این اقدام در راستای تحقق شعار " تهران شهری برای همه " و با هدف ارائه خدمات مطلوب و متنا
دایرکت ادمین یک کنترل پنل هاست است که برای مدیریت اکانت هاست یک رابط گرافیکی کاربر ( GUI ) در اختیار شما می گذارد. وجود رابط گرافیکی انجام وظایف مدیریتی رایج را برای یک اکانت هاست بسیار آسان تر می کند.اگر دوست دارید با دایرکت ادمین کار کنید ( به جای مثلا Cpanel یا کنترل پنل های دیگر ) باید به دنبال شرکتی بگردید که روی سرور خود این کنترل پنل را نصب و استفاده می کند. دایرکت ادمین سطح بالایی از خدمات پشتیبانی را برای کاربرانش فراهم کرده است از جمله این
در این مقاله قصد داریم در مورد ترندهای جدید طراحی رابط کاربری (UI) در طراحی سایت که پیش بینی میشود در سال 2019 مورد توجه قرار بگیرند، صحبت کنیم.
طرح مهیج و رنگارنگ
قوی‌ترین و موثرترین راه که در آن داستان‌سرایی UX/UI ارائه می‌شود از طریق استفاده از رنگ‌های برجسته و مهیج است. استفاده از پالت‌های رنگی شبه نئون چنان انرژی مثبت ایجاد می‌کنند که شما می‌توانید از آن در طراحی سایت خود استفاده نمایید. چیزی که واقعا فریبنده است، استفاده قوی از تایپوگ
مودم PATTON مدل 3088A
مودم PATTON مدل 3088A برای ارائه دهنده یا کاربرانی که دنبال اتصال به شبکه اختصاصی با سرعت بسیار تالای دارند، بسیار مناسب است. این نوع مودم به کاربران خود این امکان را می دهد که طبق استاندارد G.SHDSI ETSL  دامنه ای که در اختیار دارند را در سر تا سر کابل با ارائه سرعت nx64 تا میزان سرعت 5 مگابیت بر ثانیه گسترش دهند. هنگامی که این مودم را در حالبت پیش فرض تنظیم کردید، آن را به شبکه متصل کنید. پیکر بندی این مودم ها ی از راه دور به صورت اتوماتیک ا
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.
SATAچیست؟SATA یا Serial ATA یک استاندارد (IDE (Integrated Drive Electronics است که اساسا توسط کابل ها و کانکتورها به دستگاه های ذخیره سازی و از سوی دیگر به مادربرد متصل می شوند و امکان انتقال اطلاعات و دیتاها را فراهم می کنند. منظور ما در اینجا از دستگاه های ذخیره سازی، هارد دیسک ها،SSD ها و CD drives و DVD Drives ها است. این دستگاه های ذخیره سازی توسط کابل ساتا به مادربرد متصل می شوند و انتقال اطلاعات و ذخیره سازی را انجام می دهند.اگر به یاد داشته باشید در گذشته از کابلهای (PATA (
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
گوگل اخیرا نسخه پیش نمایش اندروید 11 را منتشر کرده است. این سیستم عامل دارای ویژگی‌های بسیاری از جمله حرکات دو لمسی است. بر اساس گزارش‌های اخیر، هواوی نیز این ویژگی‌ را به رابط کاربری جدید خود یعنی EMUI 11 اضافه خواهد کرد.
به گزارش کالاسودا و به نقل از Gizchina، این ویژگی به شما امکان می‌دهد که میزان حساسیت دستگاه را هنگامی که انگشتتان را به جلو و عقب می‌کشید، تنظیم کنید. علاوه بر این موجب کاهش حس لمس کاذب دستگاه‌های صفحه خمیده می شود. گزارش‌ها
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
میلگرد فولاد MO40

مهمترین موارد مصرف این مدل شامل: تهیه قطعات رابط کوچک، گیره فشنگی، میله های رابط، میل لنگ ها، چرخ دنده ها، غلتک های صنایع سیمان، قطعات ماشین ابزار، سر تنه های دستگاه حفاری چاه نفت، اتصال میل گاردن ها، سلاح، شفت ها، چرخ زنجیر ها، سگدست فرمان، پین های زنجیر بولدزر ، شاتون ها، غلتک های صنایع فولاد، چکش دنده گرد ، پیچ ها و پیچ های دو سر رزوه و سایر موارد می باشد. 

میلگرد فولاد MO40
تلفن : 02166672010
فکس : 02166674094
ایمیل : Pishgam.foolad.m@gmail.com
آ
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد دلایل تفاوت قیمت فرش دستباف بپردازیم اگر شما هم تمایل دارید تا در این خصوص اطلاعاتی بدست آورید همراه ما باشید.عوامل متعددی در تفاوت قیمت فرش دستباف موثر هستند که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی کسانی که در زمینه خرید و فروش فرش های دستباف تخصص دارند هنگامی که می خواهند در مورد قیمت یک فرش نظر بدهند و یا دو فرش را از نظر ارزش با هم مقایسه کنند به عوامل دخیل در تفاوت قیمت فرش ها
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
برای سبک طراحی سایت مترو، سیستم انحصاری خاصی توسعه یافته است که مایکروسافت از آن ها برای ایجاد سیستم عامل و برنامه های کاربردی خود استفاده می کند. این شرکت به طراحان برنامه‌های شخص ثالث نیز توصیه می کند که از همان روش استفاده کنند.
هدف اصلی طراحی سایت این سیستم، تمرکز بر محتوای کاربران است. هنگام کار با دستگاه الکترونیکی، کاربر قصد دارد به تمامی داده های خود دسترسی داشته باشد، یا برخی از وظایف خود را به راحتی و با حداقل مزاحمت توسط موارد
هارت کالیبراتور ۴۷۵ امرسون یا رابط پرتابل فیلد کامینیکیتور EMERSON Field Communicator 475 فیلدباس جهانی HART® و FOUNDATION™از ۱۳۰۰ دستگاه مختلف فیلدباس HART و FOUNDATION از بیش از ۱۰۰ کارخانه، کالیبراتور ۴۷۵ با همه دستگاه های شما کار می کند و می توانید شاهد تاثیر مثبت این دستگاه بر روی فعالیت های خود باشید.از طریق گزینه Easy Upgrade می توانید به آخرین درایورهای HART و فیلباس دسترسی داشته باشید. همچنین این دستگاه دارای ضمانت پشتیبانی جهانی HART و FOUNDATION می باشد. محکم از لحاظ سا
دانلود کتاب آموزش طراحی سایت از صفر تا صد از طریق لینک زیر برای آموزش طراحی سایت برای شما علاقه مندان قابل دسترس است.
دو اصطلاح UX و UI در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن ها بسیار مطرح و شنیده می شوند اما متاسفانه بارها به اشتباه به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند ! در این کتاب قصد داریم تا تفاوت UX و UI را برای شما دوستان عزیز بیان کنیم . به بیان ساده UI مجموعه ای از صفحات و عناصر بصری مانند button ها و icon ها است که کاربر برای ارتباط با سایت یا برنامه
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
اپ اینورتور از دو قسمت کلی طراح ( دیزاینر) و ویرایشگر ( بلوک ادیتور) تشکیل شده، که شرح آن در زیر آمده است.
قسمت طراح اپ اینورتور
در این قسمت رابط کاربری  اپلیکیشن شما طراحی می‌شود. رابط کاربری همان قسمتی است که روی موبایل می‌بینینید.
قسمت ویرایشگر ( بلوک ادیتور):
عملکرد برنامه در این قسمت نوشته می‌شود. ما بلوک‌ها را که حاوی برنامه است به هم متّصل می‌کنیم.
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
پرورش و فروش کرم میل ورم بصورت زنده و خشک شده | کرم میل ورم و سوپر ورم (پرورش/استفاده)
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
تفاوت هایی بین میلورم و سوپرورم وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره میکنیم.
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم متفاوت بوده و بسته به نیاز حیوانات خانگی شما انتخاب خواهند شد. ( بدلیل اهمیت ارزش غذایی بصورت مفصل در آینده مورد آنالیز و مقایسه قرار خواهیم داد )
ثبت سفارش فقط ارسال پیامک : ۱۸۲
تو مطلبی که در مورد حملات دیداس  نوشته بودم یه اصطلاحی بود که گفته بود تو مطلب بعد در موردش توضیح میدم (بات نت)
بات نت
بات نت ها شبکه ای از رایانه های در خطر هستند که از راه دور توسط bot master تحت زیرساخت مشترک C&C کنترل می شوند. bot مخفف Robotاست که همچنین به آن زامبی هم گفته می شود.
در بین انواع مختلفی از نرم افزارهای مخرب ، بات نت ها گسترده ترین و جدی ترین تهدیدی است که امروزه به طور معمول در حملات سایبری رخ میده 
تفاوت اصلی بین بات نت ها و سایر بد افز
موضوع پایان نامه معماری: پارک رفتار ( مجتمع آموزشی – تفریحی)
چکیده:
پارک رفتار محلی است آموزشی به همراه فعالیتهای مفرح و مکانی تفریحی جهت آموزش علمی و تجربه کردن, با تاثیری زیاد, به صورتیکه نتیجه این تجربه در ذهن کودکان نقش ببندد و از این تجربه ها در روابط داخل اجتماع, چه در حال و به خصوص در آینده استفاده کنند.پارک رفتار سعی می کند مشکلات و موانعی که بعضاً در آینده کودکان در جامعه ممکن است رخ دهد به صورت نمایشنامه ای مدون با بازی کودکان دلبند
سال ۱۳۹۸ (در دست تکمیل)
مسخره باز
سمفونی نهم
مطرب
متری شش و نیم
ایده اصلی 
قسم
رد خون
سرخپوست
شبی که ماه کامل شد
گلدن تایم (هنر و تجربه)
سورنجان (هنر و تجربه)
ذغال (هنر و تجربه)
در جست و جوی فریده (هنر و تجربه)
رضا (هنر و تجربه)
تتاتر صدای آهسته برف
تتاتر آبی مایل به صورتی
تتاتر لانچر ۵
سال ۱۳۹۷
هزارپا
بمب یک عاشقانه
مارموز
مغزهای کوچک زنگ زده
درساژ
سامانه کیش کنسرت در فروردین ماه سال 1397 با رویکردی نو در زمینه رویدادهای فرهنگی و هنری، فعالیت خود را آغاز نمود. فراهم ساختن بستر مناسب جهت خرید آنلاین بلیط رویدادهای فرهنگی و هنری شامل سینما، کنسرت و جنگ های شبانه رویدادهای علمی شامل کنفرانس، همایش و دوره‌های مختلف و همچنین حمایت از حوزه تئاتر از اهداف همیشگی کیش کنسرت می باشد.
ما در سامانه کیش کنسرت تلاش نمودیم تا خرید بلیط سینما، کنسرت و رویدادهای و تفریحی به راحتی هر چه تمام و بسیار سری
مهمترین مورد  ی مهم در مورد  با اتصال هارد اکسترنال به گوشی و تبلت این می باشد که هارد اکسترنال نیاز به انرژی بیشتری نسبت به فلش مموری دارد و مانند فلش مموری نمی توان انرژی آن را تنها از موبایل و یا تبلت دریافت نمود . در نتیجه انرژی مورد نیاز این دستگاه باید از طریق دیگری به آن برسد . بخاطر وجود قطعات مکانیکی درون هارد دیسک ، نیاز به انرژی بیشتری برای فعالیت کردن هارد اکسترنال می باشد و انرژی بدست می اید از باتری گوشی برای این کار کافی نمی ب
تو مطلبی که در مورد حملات دیداس  نوشته بودم یه اصطلاحی بود که گفته بود تو مطلب بعد در موردش توضیح میدم (بات نت)
بات نت
بات نت ها شبکه ای از رایانه های در خطر هستند که از راه دور توسط bot master تحت زیرساخت مشترک C&C کنترل می شوند. bot مخفف Robotاست که همچنین به آن زامبی هم گفته می شود.
در بین انواع مختلفی از نرم افزارهای مخرب ، بات نت ها گسترده ترین و جدی ترین تهدیدی است که امروزه به طور معمول در حملات سایبری رخ میده 
تفاوت اصلی بین بات نت ها و سایر بد افز
(مترو یک نام کد داخلی برای زبان طراحی مبتنی بر نقاشی خط است که توسط مایکروسافت ابتدا برای استفاده در ویندوز فون 7 ایجاد شده بود. اولین استفاده از چهارچوب مترو مانند نقاشی خط به مایکروسافت انکارتا 95 و اِم اِس اِن 2 برمی گردد که سپس در محصولاتی مانند ویندوز مدیا سنتر و زون نیز استفاده شد. سپس چهارچوب مترو در سیستم عامل موبایل مایکروسافت (ویندوز فون)، داشبورد بروزرسانی ایکس باکس 360 و ویندوز 8 تکامل یافت.
یک نسخه از خانواده فونت Segoe با نام Segoe WP که ب
این یک گفته قدیمی اما با این حال هنوز هم صدق می کند.
که هنگامی که بحث از ارتباط به میان می آید:
تفسیر مدیریت تعارض تفاوت ها اجتناب ناپذیر هستند اما تعارض رویدادی اختیاری است.تفاوت ها ناچارا به دلیل تفاوت در نقطه نظرات،دیدگاه ها و گرایش های مختلفی ایجاد می شوند.
تعارض زمانی ایجاد می شود که یکی یا هر دو طرف تلاش می کنند.
تا بلاجبار یکدیگر را وادار به پذیرفتن دیدگاه های خود کنند.مدیریت تعارض
ما جذب افرادی می شویم که با ما تفاوت دارند خارج از تمای
عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت‌ها تفاوت می‌زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.
#ملت عشق

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
به عنوان مثال، یکی از شاخص ترین ویژگی های رابط کاربری در طراحی سایت ، این است که قسمتی از عنوان صفحه بعدی در سمت راست صفحه نمایش نشان داده می شود.
در مفهوم مترو، نقش بسیار مهمی به انیمیشن اختصاص داده شده است. این انیمیشن باید قابلیت این را داشته باشد تا کاربران را در طراحی سایت سرگرم کند و رابط کاربری زیبا و متحرک با قرار دادن جلوه های ویژه، تجربه خوبی را برای کاربران خلق می کند. انیمیشن باعث می شود رابط کاربری همچنان پویا و فعال باشد و شرکت
نرم افزاری جدید و قدرتمند در زمینه طراحی وب‌سایت است که امکانات گسترده‌ای را در اختیار علاقه‌مندان و طراحان در این زمینه قرار می‌دهد. رابط کاربری این نرم افزار به نحوی طراحی شده که حتی کاربران مبتدی در این زمینه نیز می‌توانند با کمی فعالیت در محیط این برنامه، وب‌سایت دلخواه خود را طراحی و راه‌اندازی کنند. این نرم افزار، شامل ابزارهایی جهت ویرایش صفحات، مدیریت محتوا، تهیه آرشیو عکس‌ها و … است که امکان طراحی یک وب‌سایت با رابط کاربری
محصول اصلی میکروتیک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است که به عنوان MikroTik RouterOS شناخته می‌شود. با نصب بر روی سخت‌افزار اختصاصی همان شرکت (RouterBOARD) یا بر روی رایانه‌های استاندارد مبتنی بر x86، سخت‌افزار را به یک مسیریاب شبکه تبدیل می‌کند و بسیاری از ویژگی‌های اضافه مختلف را به اجرا درمی‌آورد؛ مانند دیواره آتش، خدمات دهنده و سرویس گیرنده شبکه خصوصی مجازی (VPN)، شکل دهنده و ارتقا دهنده کیفیت خدمات پهنای باند. همچنین ویژگی نقطه دسترسی (Access Point) و دیگر
ماژول های GBIC و SFP:
GBIC مخفف کلمات Gigabit Interface Converter   و SFP مخفف کلمات Small Form-Factor Pluggable  هر دو به عنوان یک استاندارد برای برقراری ارتباطات بین رسانه هایی مثل کابل های مسی و فیبرهای نوری مورد استفاده قرار میگیرند.
معمولاً SFP به عنوان یک نسخه به روز شده از ماژول GBIC در نظر گرفته می شود. با این حال ، GBIC و SFP از نظر عملکرد برابر هستند. مهمترین تفاوتی که بین GBIC و SFP وجود دارد در اندازه این ماژول است ، ماژول های SFP کوچکتراز ماژول های GBIC هستند.
GBIC و SFP انواع مختل
-چپ یا راست؟+چپچوب شوری که تو دست چپ و پشت سرش قایم کرده بود رو سمتم دراز کرد و گفت آخه چرا همش اونی که توش بیشتره مال تو میشه؟؟!بسته چوب شور رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا پرِ پر بود! چون از نظر حجم شبیه هیچکدوم از چوب شورهایی که اینهمه سال خوردیم نبود تصمیم گرفتیم هر کدوم مال خودمون رو بشماریم تا ببینیم چقدر تفاوت دارن!احتمالا دو تا یکی شده بود.چهل و دو، بیست و پنج به نفع من:)))بهش میگن شانس. از نوع خوب و بدش وجود داره. چیزی که نصیبت میشه بدون اینکه
توضیحات فایل
دانلود سوالات و جزوه ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه کامل و سوالات دوره ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی با فرمت پی دی اف و ورد جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد
ماژول های GBIC و SFP:
GBIC مخفف کلمات Gigabit Interface Converter   و SFP مخفف کلمات Small Form-Factor Pluggable  هر دو به عنوان یک استاندارد برای برقراری ارتباطات بین رسانه هایی مثل کابل های مسی و فیبرهای نوری مورد استفاده قرار میگیرند.
معمولاً SFP به عنوان یک نسخه به روز شده از ماژول GBIC در نظر گرفته می شود. با این حال ، GBIC و SFP از نظر عملکرد برابر هستند. مهمترین تفاوتی که بین GBIC و SFP وجود دارد در اندازه این ماژول است ، ماژول های SFP کوچکتراز ماژول های GBIC هستند.
GBIC و SFP انواع مختل
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
قالب وبلاگ پزشکی جدید بلاگفا
قالب وبلاگ حرفه ای پزشکی برای بلاگفا ریسپانسیو و سازگار با گوشی‌های هوشمند
قالب پزشکی بلاگفا با طراحی مدرن و حرفه ای و رابط کاربری مترواستایل
قالب پزشکی جدید بلاگفا ارائه شده توسط بست سورس طراح قالب وبلاگ حرفه ای برای وبلاگ‌های فارسی زبان
ویژگی‌های قالب بلاگفا پزشکی با طراحی مترواستایل:
واکنشگرایی و ریسپانسیو بودن
طراحی مدرن و مترواستایل
رابط کاربری پیشرفته
این قالب وبلاگ پزشکی مترواستایل بلاگفا مناسب وب
اگر تا به حال با برنامه های ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird را در تلفن هوشمند خود تنظیم کرده باشید، حتما در تنظیمات مجبور به انتخاب بین POP و IMAP هستید. در این مقاله ، نوین هاست نحوه کار POP و IMAP و تفاوت بین آنها را توضیح خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

سرور مجازی , سرور مجازی ایران , هاست وردپرس
ادامه مطلب
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
برخی اساتیدو پژوهشگران اسلامی، تفاوت روان شناسی غربی و اسلامی را اینگونه توصیف کرده اند:
1- روان شناسی غربی، روح و نفس را نفی میکند اما روان شناسی اسلامی به اثبات آن می پردازد.
2- روان شناسی غربی، فقط از روش تجربی (تجربه حسی) استفاده میکند اما روان شناسی اسلامی خودش را محدود به یک روش نمیکند و از تمامی روشها از جمله عقلی، تجربی، شهودی، نقلی(روایی) و ... استفاده میکند.
3- روان شناسی غربی، در برخی موارد راه حل‌های نامشروع (غیر دینی و شرعی) ارائه مید
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
شاید بهتر باشد که به رزومه همه‌مان یک «دارای تجربه زیست» اضافه شود. تجربه زیست، تجربه‌ایست یکتا. این یکتایی، به اندازه تجربه مرگ یکتا خواهد بود، اگر کمی از جزء زندگی فاصله گرفته، به زندگی به مثابه یک کل نگاه شود. تجربه زیست ای بسا شگفت‌انگیزتر از تجربه مرگ باشد،حدود یک قرن، آمیخته با رنج، آمیخته با نقصان، به قول آن شیرپاک‌خورده «یک جهان نقصان به یک ارزن کمال آمیخته»، تجربه زندگی را بدون آنکه به خودآگاهی حقیقی از «وجود» رسیده باشیم پشت سر
ظرفیت واقعی پاوربانک از ظرفیت اسمی آن تفاوت دارد و همیشه کمتر است. دلیل تفاوت ظرفیت اسمی و واقعی پاور بانک چیست؟ چطور می توانیم ظرفیت واقعی پاور باک را اندازه گیری کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ داده شود.

ادامه مطلب
کوره یا تنور (furnace) در ماینکرفت کار اجاق گاز را هم انجام می دهد. با استفاده از آن می توان آیتم های مشخصی را حرارت داد و بلاک ها و آیتم های جدیدی ساخت. مثل غذا ها، شیشه و ...

فرمول ساخت

رابط کاربری کوره

سوخت کوره ها می تواند متغیر باشد. بهترین آنها مواد مذاب داخل یک سطل است ولی بدست آوردن آن مشکل تر است. آیتم های زیر از سوخت های کوره می باشد.
نکته : ممکن است نسخه بازی شما قدیمی تر باشد و بعضی موارد درباره نسخه بازی شما صدق نکند

Lava bucket, Blaze rod, Charcoal,
با سلام
راستش به عنوان کسی که عاشق شده و عشقش حقیقی بوده خواستم تجربه م رو باهاتون به اشتراک بذارم.
چون متاسفانه خیلی ها بدون این که بفهمن اسم هر احساسی رو عشق میذارن و در نهایت تقاص انتخابات اشتباه شون رو میدن. لطفا نفرمایید تو این اوضاع مملکت عشق کیلو چنده و غیره. این مطلب صرفا برای کمک به افرادی هست که سردرگم هستند و دست به انتخاب های اشتباهی میزنن. خب اما تجربه من ...
آدم ها میتونن عده ی زیادی رو دوست داشته باشن که این دوست داشتن اغلب به خاطر
بعد از 10 سال و 22 فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU)، قویترین قهرمانان زمین اولین شکست خود را در جنگ بینهایت با اسنپ تانوس تجربه کردند. شایعات خبرهایی زیادی درباره قسمت بعدی این مجموعه با نام انتقام جویان: پایان بازی منتشر شد اما یکی از مسائلی که طرفداران مارول فکر می کنند قرار است در پایان بازی ببینند این است که قرار است دقیقا مانند جنگ بینهایت باشد و صرفا ادامه آن خواهد بود.
ادامه مطلب
معمولا دوس ندارم به این فاصله کم پست بزارم ولی خب این یکی رو استثنا قائل شدم.
واقعیت اینه که یه چیزایی رو نمیشه فهمید. 
شاید بقیه بهمون بگن ولی اینقد ذهن ما شست و شو داده شده که قبول نمیکنم تا وقتی که خودمون تجربه کنیمش و بفهمیم که عه فلانی اینو میگفت یه چیزی میدونست. 
بله همینطوره. 
واسه اونی که با تجربه به یه نتیجه ای رسیده شاید اول سعی کنه به بقیه بفهمونه ولی وقتی گوش شنوایی پیدا نکنه براش مهم نیس. ازشون عبور میکنه. اونایی هم که گوش نمیکنن خو
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری را در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغیر دما و سرد شدن ناگهانی آب پکیج بوتان یا ایران رادیاتور و یا ایساتیس و گلدیران تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و شاید تنها جزئیات ریز و قلق ها تفاوت داشته باشند.
ادامه مطلب
جهت چرخش شافت پمپ وکیوم خلاء باید با قرار دادن موتور تست شود تا اطمینان حاصل شود که از جهت فلش مشخص شده بر روی پمپ خلاء مطابقت دارد. قبل از انجام این کار ، غده بسته بندی را کمی شل کنید و سپس آن را محکم کنید. درگاه اگزوز باید کاملاً باز باشد. علاوه بر این ، دریچه توقف فشار سنج و سوئیچ فشار دیفرانسیل سوئیچ فشار نیز باید باز شود و شیر باید بسته شود.
مایعات کار باید به رابط n3.3 و آب خنک کننده به رابط n5.0 عرضه شود.
قبل از اولین آزمایش ، حدود 4 هفته پس از
الف) front-end چیست؟
در محاسبات شبکه front-end همانطور که از نامش مشاهده میشود آن بخشی از شبکه است که قابل دیدن است و با آن تعامل میکنیم. در واقع اگر شبکه را یک ساختمان در نظر بگیریم front-end نقش نمای ساختمان را دارد. توسعه وب front-end عملی است که در آن داده ها را به یک رابط گرافیکی از طریق css, html و java script تبدیل میکنیم.

ب) یک نفر که متخصص front-end است به چه چیزهایی بایستی مسلط باشد؟

1) زبان HTML
2) زبان CSS 
3) زبان برنامه نویسی Javascript 
4) کتابخانه‌ها و فریم ورک‌های فران

از مهمترین سؤالات در مورد خرید درب ضد سرقت برای شما ، تفاوت بین درب ضد سرقت درب ضد سرقت ایران و درب ضد سرقت در ترکیه و درهای ضد سرقت در ترکیه است و به طور کلی اولین آنها هستند فکر کردن در مورد مشتریان و با توجه به تجربه دکوراسیون ایرانی برای کیفیت درهای ضد سرقت برای ما ثابت شده است. از آنجا که مردم ما به طور کلی محصولات بی کیفیتی در کشور ما دارند و از آنجا که به محصولات ایرانی اعتماد ندارند ، گمان می کنند درهای ضد سرقت ترکی ترکیه درب های گران ت
کابل انتقال صدا ریمکس YH-34
طول کابل: 2 مترنوع کابل: AUXدستگاه سازگار: انواع گوشی های هوشمند، لپ تاپ، اسپیکر و تمام دستگاه های دارای پورت 3.5 میلی متری
کابل صدا AUX ریمکس Remax YH-34 طول 2 متر
یکی از تجهیزات مهم در انتقال صدا میان دو دستگاه، کابل AUX یا همان کابل صدا است که در کیفیت صدای پخش شده نقش زیادی دارد. شرایطی را تصور کنید که در یک جمع خانوادگی یا گردش تفریحی قصد دارید موسیقی های موجود بر روی گوشی موبایل خود را از طریق اسپیکر قابل حمل پخش کنید. برای ای
شرکت بازرگانی راشا تجارت برین با دارا بودن سال ها تجربه و با اطلاع کامل از تمامی قوانین ترخیص کالاهای صادراتی و وارداتی، و حضور تیم تخصصی برای انجام رویه ‌های ترخیص کامل کالااز گمرکات و با داشتن پشتیبانیِ یک تیم ماهر، که در انجام کار خود بسیار متخصص هستند، به عنوان یک رابط بین مشتریان و گمرکات خود عمل می کنند و عملیات ترخیص کالا در اصفهان را با بالاترین سرعت انجام می دهند تا در مسیر تجارت مشتریان خللی ایجاد نشود و تجربه پرسود و کم هزینه
برای انتقال فیلمی به یه نرم افزاری غیر از shareit  نیاز داشتم. چون تو یکی از دستگاه ها کار می کرد تو یکی نه.اولین نرم افزار anywhere بود که خیلی غیر کاربردی بود اصلا فرقی با بلوتوث نمی کرد بس که کند بود. به زبان ساده به دردنخور بود.
 اما دومی xender  سرعتش تقریبا عین shareit  بود و تو هر دو دستگاه کار کرد. فقط رابط کاربریش اندکی پیچیدگی داره که با چند بار استفاده دست آدم میاد.
من امروز‌ ظهر خوشحال بودم، چون فکر می‌کردم که نماز ظهر عاشورا رو همون‌طوری قراره بخونم که هزار و سی‌صد سالِ پیش خونده شد. یعنی به جماعت، در فضای باز، توی هوای گرمِ یک شهر کویری، و زیر آفتابی که بی‌رحمانه می‌تابید و موها و پیراهن مشکیم رو داغ می‌کرد. بعدش فهمیدم که چقدر تفاوت وجود داره. اولین تفاوت رو توی همون رکعت اول فهمیدم. لب‌های من خشک نبودن.
قیمت تلویزیون سامسونگ 40 اینچ مدل 40M5950 (هوشمند اینترنت دار) 
رابط هوشمند:دارد
تکنولوژی صفحه:LED
کیفیت تصویر:Full HDتلویزیون ال ای دی 40M5950 Full HD 40 اینچی سامسونگ می تواند یک انتخاب عالی برای مکانهای کوچک باشد. با توجه به اندازه نسبتاً کوچک تلویزیون و کیفیت تصویر آن ، می توان از کاربر از شفافیت و وضوح آن اطمینان کرد. وضوح تصویر 1920 10 1080 در صفحه 40 اینچی فوق العاده خواهد بود. یک سیستم صوتی دو کاناله 20 کاناله نیز برای این مدل در دسترس است. با توجه به اینکه ان
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب
احساس وقتی در رابط با خونواده معنی شه معنی کاملتری به خودش میگیره.
اینکه پدر یا مادر چقدر با تو یا با همدیگه مشکل دارن دارن هیچ چیزی رو عوض نمیکنه نسبت به زمانیکه بچه بودی و عاشقانه میپرستیدنت.
عاشق باش. عاشق خونواده ای که شاید دیر قدرشونو بفهمی.
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
امروزه برداشت اشتباه در مورد تفاوت فنی هاست ابری و سرور مجازی خصوصی در صنعت هاستینگ به یک معضل جدی تبدیل شده است. اغلب افراد برداشت صحیحی در مورد تفاوت اصلی بین این دو ندارند. این امر ناشی از کمی آگاهی در مورد عوامل متمایزکننده ی این دو تکنولوژی هاستینگ است
ادامه مطلب
مهم ترین کاری که قبل از خرید سیستم سانترال باید انجام دهیم دانستن انواع و تفاوت‌های آن است. سیستم تلفن سانترال از ملزومات شرکت‌ها و سازمان‎ها است. سیستم تلفنی سانترال انواع مختلفی دارد. سیستم‌های تلفن سانترال عادی روش کاری همانند تلفن دارند و کاملا شبیه به تلفن عادی ارتباط را برقرار می‌کنند، اما روش تبادل اطلاعات در سانترال VoIP متفاوت است. در ادامه به بررسی کامل تفاوت سیستم سانترال عادی و VoIP را می پردازیم.
ادامه مطلب
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
امروزه در سرتاسر جهان برندهای مختلف گوشی وجود دارد که هر یک ویژگی های خاص خودش را دارد و با قیمتی متفاوت وارد بازار می‌شود؛ اما در این میان برند گوشی شیائومی با برندهای دیگر تفاوت هایی دارد. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که زیبایی ساخت بدنه، قدرت باطری خوب، رابط کاربری آسان و ... توانسته توجه تان را به خود جلب کند ولی مطمئن نیستید که آیا گوشی شیائومی گزینه مناسبی برای خرید است یا خیر، در ادامه با ما باشید تا با مشخصات دیگر این گوشی آشنا شوید
زبان برنامه نویسی Objective-C چیست؟

زبان برنامه نویسی Objective-C یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که به طور کلی پیام های سبک Smalltalk را به زبان برنامه نویسی C اضافه می کند. این زبان برنامه نویسی اصلی مورد استفاده اپل برای سیستم عامل MacOS و سیستم عامل IOS و روابط برنامه نویسی کاربردی آن (Cocoa و Cocoa Touch) قبل از معرفی Swift بود.
نحو
این زبان یک لایه نازک در بالای C است و یک SuperSet از C است، به این معنی که هر بر
وب‌سایت معتبر MasterLu که در حوزه گوشی‌های هوشمند فعالیت می‌کند، با بررسی دستگاه‌هایی که در سال 2019 وارد بازار شده‌اند به تحلیل عملکرد آنها در حوزه‌های مختلف از جمله سریع و روان بودن رابط کاربری پرداخته است.
طبق آمار و اطلاعات منتشر شده در رتبه‌بندی نهایی این وب‌سایت، گوشی پرچمدار Huawei Mate 30 Pro 5G توانسته با امتیاز ۱۷۴.۸۴ به بالاترین رده از حیث سرعت و عملکرد روان برسد و عنوان “Smoother Smartphone” را کسب کند.
علاوه بر پردازنده، باید به دیگر بخش‌های یک
اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
خیلی از دوستان توی وب سایت 120 کلیک توی موضوع موجودی های بروز و ارتقا ابهام و مشکل دارن و بخاطر همین من تصمیم گرفتم توی این مطلب کامل این دو مورد رو بررسی کنم و تفاوت های این دو موجودی رو بهتون بگم تا متوجه بشید دقیقا داستان چیه؟ حتما ادامه مطلب رو ببینید و مطالعه کنید تا به تفاوت این دو مورد پی ببرید.
ادامه مطلب
تفاوت سنکوپ با ایست قلبی چیست؟

یک متخصص قلب و
عروق گفت: سنکوپ یکی از بیماری‌های سیستم خودکار بدن است که بیمار بعد از
افتادن به زمین، سریعاً به هوش می‌آید و بدن فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
ادامه مطلب
طریقه پخت برنج ایرانی و هندی

در مورد تفاوت زمان نگهداری برنج ایرانی و خارجی می توان گفت که برنج خارجی را می توان زمان طولانی تری نسبت به برنج ایرانی نگه داشت. یکی از دلایل این زمان طولانی مواد نگهدارنده برای جلوگیری از شپش زدن که در آن استفاده می شود. اما با توجه به این شرایط استفاده از این مواد و همچنین قیمت پایین برنج خارجی، استقبال از آن بیشتر می باشد.
 یکی دیگر از تفاوت های برنج ایرانی و برنج خارجی، نوع پخت آن ها است. پختن برنج خارجی به

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها